вівторок, 29 листопада 2016 р.

читаю попередній пост і просто не розумію, за шо мені так...
він мене просто використав
може я йому і подобаюсь, але не настільки, шоб тратити свій час на дівчину, з якою він не може переспати.
тепер написала йому чи він має час на пиво з "подругою", шо в мене в голові повна каша і шо я потребую з кимось виговоритись, і шо обіцяю не говорити про нього.
якшо він нічого так і не відпише, то планую написати йому ввечері "в мене 3 тижні. спробуєш?".
той образ, яким я собі його уявляла повністю розбився. чи подобається він мені таким, який він є? не знаю. поняття не маю, який він насправді. в кожного з нас свої чорти в тихому омуті. в кожного з нас чорні, як крук, кучері. хочу спробувати допомогти йому, щоб з тих кучерів виросли пальми. йому буде важко. він надто слабкий, щоб спробувати, або не настільки зацікавлений в мені. таке враження, шо його більше цікавить моє тіло ніж я. а може він просто ще не зустрічав таких дівчат, як я: по-справжньому мудрі і нереально дурні водночас.
а ше тепер з Сімоною маю подібне відчуття, як з Чінарою. розумію, шо вона мені подобається, але не хочу думати про те, що вони були разом.
та, він слабкий. він просто ведеться на повідку в дівчат і своїх тваринних інстинктах.
не знаю вже чи хочу бути з ним, чи просто хочу показати йому, шо він може бути сильний.
та, після мене хлопці змінюються і швидко розвиваються. може і з ним так буде.
хочу показати йому свою другу сторону. не знаю чи йому буде цікаво, але можна спробувати. можна грати по моїх правилах.
шоб там не було, мені з ним було приємно. звичайно, зараз осадок і злість. в тому числі і на себе. але просто хочу прийняти свої помилки, попросити вибачення - щиро, і намагатись більше не повторювати. Господи, не знаю для чого мені той весь дурний досвід і дуже активно за останній час. але то так, певно, має бути. Шустак також багато дурниць натворив, але він не боїться ними ділитись і остерігати молодь, навертати її і запевнювати, що вони можуть стати кращими.
Господи, дай мені мудрості і вибач!!!
Люблю Тебе!
Дякую за Твою любов!
Вбережи мене від лихого і лікуй моє серце, будь ласка!

Немає коментарів:

Дописати коментар